Leírás és Paraméterek
| Antisztatikus | nem |
| Futófelület anyag | szürke gumi |
| Futófelület keménysége | 85 ( Sh-A ) |
| Hőálló | 60 °C |
| Nyommetes futófelület | igen |
| Porvédő | nem |
| Tengelyfurat hossz | 40 mm |
| termék súlya | 0 kg |
| Keréktárcsa anyag | polipropilén |
| Antisztatikus | nem |
| Futófelület anyag | szürke gumi |
| Futófelület keménysége | 85 ( Sh-A ) |
| Hőálló | 60 °C |
| Nyommetes futófelület | igen |
| Porvédő | nem |
| Tengelyfurat hossz | 40 mm |
| termék súlya | 0 kg |
| Keréktárcsa anyag | polipropilén |