Leírás és Paraméterek
| Antisztatikus | nem |
| Forgó villa | igen |
| Hőálló | nem °C |
| INOX | nem |
| Nyommetes futófelület | nem |
| Porvédő | nem |
| Talpfurat átmérő | 11 mm |
| Talpfurat távolság kisebb | 80mm |
| Talpfurat távolság nagyobb | 105 mm |
| termék súlya | 1714 kg |
| Villa típusa | Standard X-line |

