Leírás és Paraméterek
| Antisztatikus | nem |
| Futófelület anyag | levegős gumi |
| Hőálló | nem °C |
| Nyommetes futófelület | nem |
| Porvédő | nem |
| Tengelyfurat hossz | 75 mm |
| termék súlya | 2.5 kg |
| Keréktárcsa anyag | préselt acél |
| Antisztatikus | nem |
| Futófelület anyag | levegős gumi |
| Hőálló | nem °C |
| Nyommetes futófelület | nem |
| Porvédő | nem |
| Tengelyfurat hossz | 75 mm |
| termék súlya | 2.5 kg |
| Keréktárcsa anyag | préselt acél |