Leírás és Paraméterek
| Antisztatikus | nem |
| Fékes villa | nem |
| Forgó villa | igen |
| Futófelület anyag | fenolikus (hőálló) |
| Hőálló | 260 °C |
| INOX | nem |
| Nyommetes futófelület | nem |
| Porvédő | nem |
| Talpfurat átmérő | 9 mm |
| Talpfurat távolság kisebb | 80mm |
| Talpfurat távolság nagyobb | 60 mm |
| termék súlya | 0.82 kg |
| Villa típusa | Standard Classic |
| Keréktárcsa anyag | danamid |

